Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele,
Dzień Dziecka przypomina nam, jak ważne są radość, ciekawość świata, marzenia i wiara we własne możliwości. Dlatego dziś życzę Wam, Kochani Uczniowie, abyście nigdy nie tracili tej niezwykłej energii, która pozwala odkrywać, pytać, tworzyć i cieszyć się nawet z małych rzeczy. Niech każdy z Was czuje się ważny, doceniony i szczęśliwy.
Niech dzisiejszy dzień będzie pełen życzliwości, serdeczności i wspólnej radości. A odrobina dziecięcej beztroski niech pozostanie w każdym z nas — niezależnie od wieku.
Z najlepszymi życzeniami ,
Dyrektor Szkoły Anna Jóźwiak🌷