Strona główna
Wszystkim Dzieciom – niezależnie od wieku :)
Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele,
Dzień Dziecka przypomina nam, jak ważne są radość, ciekawość świata, marzenia i wiara we własne możliwości. Dlatego dziś życzę Wam, Kochani Uczniowie, abyście nigdy nie tracili tej niezwykłej energii, która pozwala odkrywać, pytać, tworzyć i cieszyć się nawet z małych rzeczy. Niech każdy z Was czuje się ważny, doceniony i szczęśliwy.
Podsumowanie akcji "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"
Dziękujemy za udział i zaangażowanie w zbiórkę elektroodpadów .
Zebraliśmy 𝟭,𝟮𝟴𝟬 𝗸𝗴 zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Konto Rady Rodziców zasili kwota 𝟮𝟱𝟲 zł.
GRATULUJEMY!
Wycieczka edukacyjno-krajoznawcza
Wrocław – Skalne Miasto – Praga – Książ.
24W dniach 18–21 maja 2026 r. uczniowie starszych klas ze szkół podstawowych w Wyszonkach Kościelnych, Kuczynie oraz Ołdakach-Polonii uczestniczyli w czterodniowej wycieczce edukacyjno-krajoznawczej na trasie Wrocław – Skalne Miasto – Praga – Książ.
Podczas wyjazdu uczniowie mieli okazję zwiedzić wiele ciekawych i pięknych miejsc. We Wrocławiu podziwiali Panoramę Racławicką oraz najważniejsze zabytki miasta, w tym Rynek oraz Ostrów Tumski., gdzie uczestnicy mogli podziwiać piękno przyrody.
𝙋𝙤𝙯𝙣𝙖𝙟𝙚𝙢𝙮 𝙋𝙤𝙙𝙡𝙖𝙨𝙠𝙞𝙚
2107 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pełnej wrażeń wycieczce w ramach projektu 𝙋𝙤𝙯𝙣𝙖𝙟𝙚𝙢𝙮 𝙋𝙤𝙙𝙡𝙖𝙨𝙠𝙞𝙚
Odwiedziliśmy Muzeum Wojska w Białymstoku, gdzie poznaliśmy ciekawe historie związane z polskim wojskiem i historią regionu. Następnie spacerowaliśmy po pięknych ogrodach Pałacu Branickich, podziwiając wyjątkową architekturę i przyrodę.
Pierwsze kroki w świecie krótkofalarstwa
4 maja gościliśmy ekipę ze Stowarzyszenie Podlaskiej Grupy Radiowej – pasjonatów sztuki krótkofalarskiej.
Dzieci i młodzież miały okazję poznać świat łączności radiowej, zobaczyć sprzęt krótkofalarski „od kuchni”, dowiedzieć się, jak zostać krótkofalowcem oraz spróbować swoich sił podczas pierwszych radiowych łączności.
Dobro wraca ❤️ Kiermasz charytatywny
22 i 23 kwietnia w naszej szkole odbył sięミ kiermasz charytatywny dla walczącej z ciężką chorobą Emilii Godlewskiej . 彡Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się stworzyć wyjątkową atmosferę. Wspólnymi siłami zebraliśmyミ 2282 złotych 彡, które zostały przeznaczone na leczenie Pani Emilii.

Logowanie
Nasze media społecznościowe
Godziny dzwonków
Wtorek 23.06.2026Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 19192